Doprava a platba za zboží

Uvědomujeme si, že náklady na dopravu hrají při nákupu na internetu velkou roli. Poštovné se proto snažíme držet co nejníže. Ostatně prodáváme šampony, ne poštovné.

Způsoby přepravy

Pro všechny způsoby dopravy platí, že při nákupu za 1500 korun a více poštovné neúčtujeme.

1. Česká pošta - Doporučený dopis ... 65 korun
Doporučený dopis České pošty je možné využít u zásilek do hodnoty 800 korun. Tento typ zásilky je doručován zpravidla do 2 pracovních dnů od odeslání. Není-li příjemce zastižen na doručovací adrese, je zásilka uložena na příslušné poště. Některé položky (např. mýdlenky, tekuté šampony i některé tuhé šampony) není možné kvůli rozměrům a náročnějšímu balení touto formou posílat.
Lze kombinovat s platbou na dobírku nebo bankovním převodem.

2. Česká pošta - Doporučený balík ... 95 korun
Doporučený balík České pošty bývá doručován zpravidla do dvou pracovních dnů od odeslání. Není-li příjemce zastižen na doručovací adrese, je zásilka uložena na příslušné poště.
Lze využít pouze při platbě bankovním převodem, nelze využít dobírku.

3. Česká pošta - Balík do ruky ... 110 korun
Expresní zásilka České pošty - bývá doručována zpravidla následující pracovní den po odeslání. Není-li příjemce zastižen na doručovací adrese, je zásilka uložena na příslušné poště.
Lze kombinovat s platbou na dobírku nebo bankovním převodem.

4. Česká pošta - Balík na poštu ... 90 korun
Expresní zásilka České pošty - bývá doručována zpravidla následující pracovní den po odeslání. Zásilka je uložena na zvolené pobočce České pošty (není doručována na adresu).
Lze kombinovat s platbou na dobírku nebo bankovním převodem. 

5. PPL - Soukromý balík ... 100 korun
Expresní zásilka PPL - bývá doručována zpravidla následující pracovní den. Možné je i sobotní doručení. Není-li příjemce zastižen, je možné dohodnout náhradní doručování.
Lze kombinovat s platbou na dobírku nebo bankovním převodem. Při převzetí je možná platba hotově nebo platební kartou prostřednictvím terminálu.

6. Zásilkovna ... 79 korun
Zásilka je dodána na výdejní místo systému Zásílkovna, kde si ji v daném rozmezí vyzvednete. O možnosti vyzvednutí (dodání na výdejní místo) Vás Zásilkovna informuje prostřednictvím SMS zpráv. Zpráva obsahuje PIN, na jehož základě Vám na výdejním místě zásilku vydají.
Lze kombinovat s platbou na dobírku nebo bankovním převodem.

7. Náš rozvoz ... zdarma
Vlastní rozvoz nabízíme pro Přerov a Bochoř. Dodání je po telefonické či mailové domluvě zpravidla do 2 dnů.
Lze kombinovat s platbou bankovním převodem nebo hotově při převzetí zboží.

Způsoby platby

1. Dobírka ... 40 korun
Dobírka, tedy platba hotově při dodání (převzetí). Při doručování prostřednictvím PPL je možné provést úhradu i bezhotovostně prostřednictvím platební karty.

2. Bankovní převod ... zdarma
Platba předem, při níž Vám doručíme podklady k úhradě objednávky. Po přijetí platby na náš účet je zásilka předána zvolenému přepravci.

3. Hotově ... zdarma
Platba hotově při převzetí zboží v případě využití našeho rozvozu v lokalitách Tovačov, Přerov a Bochoř.

Rychlost odeslání

Chcete vědět, jak rychle Vám objednané zboží odešleme? Naší snahou je expedovat zásilky tak, aby u Vás byly co nejrychleji. Běžnou praxí je, že zásilky odesíláme následující den po přijetí objednávky (v případě platby na dobírku) a v den přijetí platby (v případě platby bankovním převodem).
Rychlost dodání (od odeslání po doručení) závisí na zvoleném způsobu dopravy.
 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Rozumím