Šamponovinky

20. října 2017
Opět máme skladem mýdlový šampon z Mydlárny Nostalgie. Příjemné vonící šampon s esenciálními oleji z levandule, rozmarýnu a cedru.

12. října 2017
Dnes jsme naskladnili doprodané šampony Caltha. Opět tak máme kompletní nabídku mýdlových šamponů (tuhých) i tekutých šamponů s logem blatouchu.

4. dubna 2017
Dnes jsme naskladnili šampony Bon Savon. Opět tak máme kompletní nabídku mýdlových šamponů, šampuků i tuhý kondicionér této značky. Výjimkou je pouze momentálně nedostupný mýdlový šampon s vavřínovým olejem Laurus pro vítěze.

12. července 2016
Představujeme další novinku v nabídce. Od dnešního dne můžete vyzkoušet nové šampuky (tuhé šampony) z mydlárny Levandulový dům. Tři varianty 95 gramových šamponů s názvy Maroko (s marockým jílem), Tahiti (s olejem Monoi de Tahiti) a Brasil (s pomerančem).

20. května 2016
Delší dobu nám v nabídce chyběly tuhé mýdlové šampony z Mydlárny Rozmarýnka. To se ale změnilo. Všechny čtyři druhy (na normální vlasy, na suché vlasy, na mastné vlasy a na tmavé vlasy) jsme dnes opět naskladnili.

4. května 2016
Doprodané tuhé mýdlové šampony i šampuky značky Bon Savon opět v nabídce. Dnes jsme doplnili zásobu velmi oblíbených šamponů a šampuků Bon Savon. Opět tak můžete vybírat i z velmi oblíbených šamponů jako například Balance Control, Starý lékař, Fleur de Provence či mýdlových tuhých šamponů Kopřiva a ovesné proteiny nebo Kofein a mentol.

18. dubna 2016
Novinkou v nabídce jsou dva tuhé přírodní šampony z Mydlárny V hnízdě. Menší, 50 gramové, šampony jsou baleny v pěkné papírové krabičce. Vitamínový šampon s příjemnou citrusovou vůní je vhodný pro všechny typy vlasů. V jeho složení najdete mimo jiné i pivo. Druhý šampon s bezbarvou hennou vlasy posiluje a dodává jim lesk. Obsahuje mimo jiné i vlasům velmi prospěšný sapotový olej.

12. dubna 2016
Potěší Vás, když k objednanému zboží dostanete i něco navíc? Pak máte o důvod víc vyzkoušet nákup u nás. Ke každé objednávce Vám přidáme vzorek šamponu a ještě další malou pozornost.

9. dubna 2016
Dnes spouštíme internetový obchod na doméně www.tuhesampony.cz. Vybíráme pro Vás v českých manufakturách tuhé šampony, které splňují náročné podmínky pro certifikaci kosmetiky. Přestože jsou tuhé šampony na trhu jen krátkou dobu, zájem a obliba spotřebitelů roste. Řada zákazníků již objevila výhody tuhých šamponů a nedá na ně dopustit. Vyzkoušejte je i Vy!

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Rozumím