Šamponovinky

 

12. ledna 2021
Novinka K tekutému šamponu Síra a přeslička jsme doplnili i jeho tuhou (mýdlovou) variantu. Krásně vonící mýdlový šampon od Calthy se sírou a pudrem z přesličky je vhodný na podrážděnou a svědicí pokožku hlavy. A také atraktivně vypadá.

12. listopadu 2020
Novinka Dnešním dnem se naše nabídka rozšířila o mýdlové šampony značky Mydlinka. Vybrat si můžete konopný, kopřivový nebo rakytníkový - všechny stogramové ve tvaru kytky.

7. listopadu 2020
Dárek Od počátku existence internetového obchodu tuhesampony.cz platí, že ke každému nákupu dostanete několik vzorků přírodních mýdel a mýdlových šamponů. Platí to i nadále, takže se můžete těšit, že k objednaným šamponům dostanete i malou "ochutnávku".

1. listopadu 2020
Novinka Máme pro Vás v nabídce tekutý šampon Caltha se sírou a přesličkou. Šetrné mytí a úleva od svědění a lupů. Vyzkoušejte nebo si vyberte některý z dalších tekutých šamponů Caltha.

12. října 2017
Dnes jsme naskladnili doprodané šampony Caltha. Opět tak máme kompletní nabídku mýdlových šamponů (tuhých) i tekutých šamponů s logem blatouchu.

4. dubna 2017
Dnes jsme naskladnili šampony Bon Savon. Opět tak máme kompletní nabídku mýdlových šamponů, šampuků i tuhý kondicionér této značky. Výjimkou je pouze momentálně nedostupný mýdlový šampon s vavřínovým olejem Laurus pro vítěze.

20. května 2016
Delší dobu nám v nabídce chyběly tuhé mýdlové šampony z Mydlárny Rozmarýnka. To se ale změnilo. Všechny čtyři druhy (na normální vlasy, na suché vlasy, na mastné vlasy a na tmavé vlasy) jsme dnes opět naskladnili.

4. května 2016
Doprodané tuhé mýdlové šampony i šampuky značky Bon Savon opět v nabídce. Dnes jsme doplnili zásobu velmi oblíbených šamponů a šampuků Bon Savon. Opět tak můžete vybírat i z velmi oblíbených šamponů jako například Balance Control, Starý lékař, Fleur de Provence či mýdlových tuhých šamponů Kopřiva a ovesné proteiny nebo Kofein a mentol.

18. dubna 2016
Novinka Novinkou v nabídce jsou dva tuhé přírodní šampony z Mydlárny V hnízdě. Menší, 50 gramové, šampony jsou baleny v pěkné papírové krabičce. Vitamínový šampon s příjemnou citrusovou vůní je vhodný pro všechny typy vlasů. V jeho složení najdete mimo jiné i pivo. Druhý šampon s bezbarvou hennou vlasy posiluje a dodává jim lesk. Obsahuje mimo jiné i vlasům velmi prospěšný sapotový olej.

12. dubna 2016
Dárek Potěší Vás, když k objednanému zboží dostanete i něco navíc? Pak máte o důvod víc vyzkoušet nákup u nás. Ke každé objednávce Vám přidáme vzorek šamponu a ještě další malou pozornost.

9. dubna 2016
Dnes spouštíme internetový obchod na doméně www.tuhesampony.cz. Vybíráme pro Vás v českých manufakturách tuhé šampony, které splňují náročné podmínky pro certifikaci kosmetiky. Přestože jsou tuhé šampony na trhu jen krátkou dobu, zájem a obliba spotřebitelů roste. Řada zákazníků již objevila výhody tuhých šamponů a nedá na ně dopustit. Vyzkoušejte je i Vy!

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Rozumím